Predávate alebo hľadáte nehnuteľnosť?
Na našu kanceláriu sa môžete spoľahnúť

Chcete predať vašu nehnuteľnosť?

Vemareal Sereď
Vema Real je team skúsených odborníkov, ktorých navyše ich práca baví.
Vyberte si naše rýchle a profesionálne služby, ktoré sú pre každého. Či predávate ako súkromná osoba, developer alebo podnikateľ.

My Vám garantujeme, že budete spokojní.
Naše služby sú komplexné, áno, to Vám povie každý predajca, a potom dostanete zoznam, čo si musíte vybaviť sami. U nás Vám naozaj stačí platný OP a číslo účtu na ktorý Vám prídu peniaze za predaj. Všetko ostatné zabezpečujeme my.

Správne určenie predajnej ceny.
Je dôležité zohľadniť všetky faktory ovplyvňujúce cenu, ako dopyt po danej lokalite, stav, prostredie...
Príprava zariadenej nehnuteľnosti, resp. štandard holobytu.
Pocit z nehnuteľnosti pri obhliadke predáva rovnako ako kvalitné fotky.
Vytvorenie ponuky a správna inzercia.
Okrem vývesky u nás v RK vo výklade a našej webovej stránky, Vašu nehnuteľnosť inzerujeme na najnavštevovanejších webových portáloch ako: Nehnuteľnosti.sk, Topreality.sk, Reality.sk. Byty.sk, Novostaby.sk...
Prezentácia počas obhliadok.
Kompletná obhliadka a správny výklad je jednou z najdôležitejších náležitostí predaja. Vždy nehnuteľnosť prezentujeme osobne.
Právne náležitosti.
Zabezpečujeme všetky zmluvy potrebné k predaju: rezervačné, zmluvy o budúcej zmluve, kúpne zmluvy atď.. Všetky zmluvy, ako aj poplatky za prevod na katastri, či vyhlásenie správcu o bezdĺžnosti, sú zahrnuté v provízii. Neplatíte ani euro navyše.
Odovzdanie + prepis energií a médií.
Aj tento, medzi ľuďmi najneobľúbenejší krok, zabezpečíme za Vás. Vyhotovíme preberací protokol, opíšeme všetky stavy a prevedieme odbery na kupujúceho. Postaráme sa aj o nahlásenie zmeny u správcovskej spoločnosti, takže sa u správcu zdržíte len minútku, nakoľko Vás budú čakať vopred pripravené podklady.
Vždy sa prispôsobujeme Vášmu času.
K predaju si nepotrebujete zobrať ani deň dovolenky, vždy sa prispôsobujeme my Vám, 24/7.

Naše referencie

Referencie - Rado Palkovič

Top služby, vysoká profesionalita a zároveň ľudský prístup. Nemusel som robiť nič, všetko vybavili za mňa. Ešte raz ďakujem za predaj bytu.

Rado Palkovič
Referencie - Ing. Emanuel Čačaný

Bol som viackrát spokojný so spoluprácou s realitnou kanceláriou Vema Real. Pán Velický je ústretový a ochotný. Odporúčam.

Ing. Emanuel Čačaný
Referencie - p. Robert Šipka

Chcem sa poďakovať kolektívu RK Vema Real za profesionálne odvedenú prácu pri predaji mojej nehnuteľnosti, za vybavenie všetkých úradných záležitostí, takisto aj za ochotu a trpezlivosť.

p. Robert Šipka
Referencie - Ing.  Ivan Zatloukal, Meander s.r.o.

RK Vema Real predala všetkých 227 bytov a 261 parkovacích miest z nášho developerského projektu Meander, pričom p. Velický zabezpečoval všetko od A po Z (PR, inzerciu, všetky zmluvy, hypotekárne úvery, výber materiálov interiérov bytov, realizácia sadbových úprav a detského ihriska ...).

Profesionálne vyhotovoval kúpne zmluvy, bez jedinej katastrálnej opravy. Teším sa na ďalšiu spoluprácu.

Ing. Ivan Zatloukal, Meander s.r.o.