Realitná kancelária s 25 ročnými skúsenosťami
Ak chcete svoju nehnuteľnosť predať a nie len predávať
u nás ste na správnom mieste.

Kto sme

Realitná kancelária VEMA REAL sa dlhoročne špecializuje na predaj a prenájom nehnuteľností v Trnavskom kraji. Poskytujeme komplexné služby začínajúc ohodnotením nehnuteľnosti, zabezpečením celého procesu predaja alebo prenájmu po obchodno - právnej stránke až po hypotekárne poradenstvo, vybavenie katastra a konečné odovzdanie nehnuteľnosti.

Nové bývanie hľadáme pre mladé páry, starších občanov, single osoby, rozvedených partnerov, väčšie rodiny, či záujemcov o garáže, záhrady, pozemky a obchodné priestory. Kolektív našich pracovníkov urobí všetko pre to, aby sme Vás nesklamali. Či už sú Vaše požiadavky malé, alebo veľké, starostlivo si ich vypočujeme a svedomito na vysokej úrovni budeme pracovať na tom, aby sme Vám ich pomohli individuálne zrealizovať.

Predať vedia viacerí, no my sa s týmto neuspokojíme. Našim klientom poskytujeme novú úroveň služieb tak, aby si pri predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľnosti, mohli vychutnať skvelý zážitok bez starostí. Garanciou kvality je profesionálny prístup nášho tímu.

Zaručujeme maximálnu serióznosť a vysoký stupeň dôvery pri spolupráci. Deklarujeme Vám, že dohodnutú finančnú odmenu si účtujeme až po úspešnom zrealizovaní celého procesu. Vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.

U nás STE NA SPRÁVNEJ ADRESE !