Vema Real
Realitná kancelária v Seredi

Na predaj 2izb. v Seredi - MEANDER

VOĽNÝ

Popis

Exkluzívny, výborne dispozične riešený 2-izb. v OV, na ulici Kukučínovej - MEANDER o rozlohe: obytná plocha 48,13m2 + loggia 4,62m2. Byt je nový, predáva sa kompletne zariadený, ako vidieť na fotografiách, okrem pár drobností. Má kvalitnú kuchynskú linku so zabudovanými spotrebičmi, klimatizáciu a v cene je aj parkovacie miesto o rozlohe 11m2, v blízkosti vchodu. Na prízemí BD je spoločný priestor na bicykle, spolu s vchodom chránený kamerovým systémom.
Bytový dom spĺňa najnovšie požiadavky na úspornosť, čo znamená, že celkové náklady na bývanie sú výrazne nižšie ako v starých, hoc aj zateplených BD. Mesačné náklady na užívanie: správca 90Eur, elektrina 21Eur, internet s TV 25Eur.
Cena: 135 000 ,- eur. V cene zahrnuté zariadenie a nábytok ako aj parkovacie státie. Byt je kúpou ihneď voľný.
Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie kúpnych zmlúv atď.
Viac info a obhliadky Marek Velický, tel.č. 0905 654 955, vemareal@vemareal.sk
VÝNIMOČNÁ LOKALITA – pokoj a ticho kúsok od centra, blízkosť prírody na relax a šport, len pár desiatok metrov od nákupných možností. Žiadna starosť s rozvozom detí: škôlka, moderná základná škola, obchodná akadémia, gymnázium, krúžky či tréningy v pešej dostupnosti do 500m. Skvelá dopravná dostupnosť, rýchle napojenie na diaľnicu, len 10 min. od TT, 20 min. od NR, či 40min od BA.
Jednoducho byt spĺňa všetkých 5P dobrej kúpy (Poloha, Poloha, Poloha, Poloha, Poloha)

Informácie

  • Rozloha bytu:48,13m2
  • Rozloha loggie:4,62m2
  • Obytná plocha:52,75m2
  • Počet izieb:2
  • Stav nehnuteľnosti:novostavba
  • Poschodie:7/8
  • Energetický certifikát:A
Cena:
135000Eur

Dohodnite si obhliadku