Predaj / Domy

 VOĽNÝ  RD v Dolnej Strede na predaj

RD v Dolnej Strede na predaj
Predáme RD v Dolnej Strede s pozemkom o rozlohe 9,5 árov. Interiér pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, kuchyne, 2x spálne, kúpeľne a toalety. Dom má novú strechu bramac, elektrické ústredné kúrenie a je čiastočne podpivničený. Cena: 110 000,- eur Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie kúpnych zmlúv atď.
CENA: 110 000,- eur

 VOĽNÝ  RD v Dolnej Strede na predaj

RD v Dolnej Strede na predaj
Predáme rodinný dom 3+1 v Dolnej Strede s pozemkom o rozlohe 411 m2. Dom v blízkosti hlavnej ulice vhodný aj na podnikanie. Nutná rekonštrukcia. Cena: 72 900,- eur Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie rezervačných a kúpnych zmlúv atď.
CENA: 72 900.-Eur

 REZERVOVANÝ  Udržiavaný RD vo Váhovciach, ihneť voľný

Udržiavaný RD vo Váhovciach, ihneť voľný
Predáme udržiavaný rodinný dom vo Váhovciach s pozemkom o rozlohe 704 m2. Dom so 4 obývacími miestnosťami, kuchyňu, 2 x komorou, kúpeľňou, wc a je čiastočne podpivničený. Nachádza sa v tichej časti obce, má novšie plynové UK a je napojený na všetky IS ( kanalizácia pri dome). Cena: 85 000,- eur Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie rezervačných a kúpnych zmlúv atď.
CENA: 85000,00Eur

 VOĽNÝ  Kompletne zrekonštruovaný RD v Dolnej Strede

Kompletne zrekonštruovaný RD v Dolnej Strede
Predáme krásny slnečný rodinný dom v Dolnej Strede, 4+1, bez nutnosti akýchkoľvek dodatočných investícií, kompletne rekonštruovaný v roku 2014. Útulný dom v tichej lokalite, vhodný aj pre rodiny s deťmi a vďaka krbu a zatepleniu má nízke náklady na energie. Dom sa predáva čiastočne zariadený. Na upravenej záhradnej časti sa nachádza posedenie s vonkajším krbom. Rozloha pozemku 19á.
CENA: 149 000,- eur

 VOĽNÝ  RD v Pate s otvorenou galériou

RD v Pate s otvorenou galériou
Predáme nadštandardný rodinný dom v Pate s pozemkom o rozlohe 647 m2. Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s krbom spojenej s jedálňou a kuchyňou, letnou kuchyňou a garážou. Obývačka s otvorenou galériou a vstupom na terasu. Poschodie: 3 spálne s balkónmi, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom, toaleta a šatník. Zateplený poschodový dom z roku 1993, má peknú záhradu s dvoma vstupmi na pozemok. UK plyn s podlahovým kúrením. Tiché prostredie v okolí najmä novších rodinných domov. Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie kúpnych zmlúv atď.
CENA: 140 000,- eur

 VOĽNÝ  RD v Dolnej Strede

RD v Dolnej Strede
Predáme RD v Dolnej Strede s pozemkom o rozlohe 15 árov. Interiér pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, kuchyne, 2x spálne, kúpeľne a toalety. Dom má plyn. UK, je v udržiavanom pôvodnom stave a je čiastočne podpivničený. Cena: 125 000,- eur Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie kúpnych zmlúv atď.
CENA: 125 000.-Eur

 PREDANÝ  Zrekonštruovaný RD v Šoporni

Zrekonštruovaný RD v Šoporni
Predáme pekný rodinný dom v Šoporni s pozemkom o rozlohe 1927 m2. Kompletne moderne zrekonštruovaný RD. Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s krbom spojenej s kuchyňou, 2 x izby, kúpeľne, toalety kotolne. Dom má plynové UK + krb s prieduchmi a je napojený na všetky IS ( kanalizácia pred domom). Cena: 130 000,- eur Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie rezervačných a kúpnych zmlúv atď.
CENA: 130 000.- EUR

 REZERVOVANÝ  Pekný Rd vo Veľkej Mači

Pekný Rd vo Veľkej Mači
Viac info a obhliadky Marek Velický, tel.č. 0905 654 955, vemareal@vemareal.sk
CENA: 119 900.-Eur