Predaj / Domy

 VOĽNÝ  RD v Dolnej Strede na predaj

RD v Dolnej Strede na predaj
Predáme rodinný dom 3+1 v Dolnej Strede s pozemkom o rozlohe 411 m2. Dom v blízkosti hlavnej ulice vhodný aj na podnikanie. Nutná rekonštrukcia. Cena: 72 900,- eur Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie rezervačných a kúpnych zmlúv atď.
CENA: 72 900.-Eur

 VOĽNÝ  Udržiavaný RD vo Váhovciach, ihneť voľný

Udržiavaný RD vo Váhovciach, ihneť voľný
Predáme udržiavaný rodinný dom vo Váhovciach s pozemkom o rozlohe 704 m2. Dom so 4 obývacími miestnosťami, kuchyňu, 2 x komorou, kúpeľňou, wc a je čiastočne podpivničený. Nachádza sa v tichej časti obce, má novšie plynové UK a je napojený na všetky IS ( kanalizácia pri dome). Cena: 85 000,- eur Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie rezervačných a kúpnych zmlúv atď.
CENA: 85000,00Eur

 VOĽNÝ  RD v Pate s otvorenou galériou

RD v Pate s otvorenou galériou
Predáme nadštandardný rodinný dom v Pate s pozemkom o rozlohe 647 m2. Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s krbom spojenej s jedálňou a kuchyňou, letnou kuchyňou a garážou. Obývačka s otvorenou galériou a vstupom na terasu. Poschodie: 3 spálne s balkónmi, kúpeľňa s vaňou aj sprchovacím kútom, toaleta a šatník. Zateplený poschodový dom z roku 1993, má peknú záhradu s dvoma vstupmi na pozemok. UK plyn s podlahovým kúrením. Tiché prostredie v okolí najmä novších rodinných domov. Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie kúpnych zmlúv atď.
CENA: 140 000,- eur

 VOĽNÝ  Novostavba bungalov v Šoporni

Novostavba bungalov v Šoporni
Predáme priestrannú novostavbu 4 izbového RD , typ bungalov, v Šoporni. Dom sa nachádza vo výbornej lokalite v tichej ulici v blízkosti školy a škôlky, len 8km od Serede s napojením na diaľnicu BA – NR. Dom je vyhotovený z moderných a kvalitných materiálov a je výborne dispozične riešený. Nachádza sa v ňom kuchyňa prepojená s obývačkou s oboch miestností vstup na terasu, 3 spální, kúpeľne (vaňa aj sprchový kút) ,technická miestnosť a je napojený na alarm. Vo veľkej garáži sa nachádza aj sprchovací kút, toaleta a umývadlo. Celý pozemok je oplotený. RD je bez ťarchy a pripravený tak, že sa stačí skolaudovať, nasťahovať a bývať. POZEMOK: - 1015m2 DOM: - úžitková plocha 163m2 - 4 izby + možnosť zobytnenia podkrovia - novostavba - orientácia V-Z - IS: elektrina, mestská voda + kopaná studňa, plyn, septik, kanalizácia plánovaná pred domom DISPOZÍCIA DOMU: - chodba (15,4m2) - obývacia izba (25,8m2) - kuchyňa (9,7m2) - spálňa 1 (13,90m2) - spálňa 2 (13,40m2) - spálňa 3 (17m2) - kúpeľňa s vaňou sprch. kútom a toaletou Geberit(8,10m2) - samostatná toaleta Geberit (1,20m2) - technická miestnosť (5,40m2) GARÁŽ: - 22,20m2, sprcha + WC 2,502 CENA: - KONEČNÁ CENA SPOLU: 169.000.-EUR
CENA: 169 000.-Eur

 VOĽNÝ  RD v Dolnej Strede

RD v Dolnej Strede
Predáme RD v Dolnej Strede s pozemkom o rozlohe 15 árov. Interiér pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, kuchyne, 2x spálne, kúpeľne a toalety. Dom má plyn. UK, je v udržiavanom pôvodnom stave a je čiastočne podpivničený. Cena: 125 000,- eur Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie kúpnych zmlúv atď.
CENA: 125 000.-Eur

 PREDANÝ  Zrekonštruovaný RD v Šoporni

Zrekonštruovaný RD v Šoporni
Predáme pekný rodinný dom v Šoporni s pozemkom o rozlohe 1927 m2. Kompletne moderne zrekonštruovaný RD. Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky s krbom spojenej s kuchyňou, 2 x izby, kúpeľne, toalety kotolne. Dom má plynové UK + krb s prieduchmi a je napojený na všetky IS ( kanalizácia pred domom). Cena: 130 000,- eur Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie rezervačných a kúpnych zmlúv atď.
CENA: 130 000.- EUR

 VOĽNÝ  Pekný Rd vo Veľkej Mači

Pekný Rd vo Veľkej Mači
Viac info a obhliadky Marek Velický, tel.č. 0905 654 955, vemareal@vemareal.sk
CENA: 119 900.-Eur

 PREDANÝ  Novší RD v Dolnej Strede

Novší RD v Dolnej Strede
Predáme pekný 12 ročný rodinný dom v Dolnej Strede s pozemkom o rozlohe 484 m2. Prízemie domu pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky spojenej s kuchyňou, spálne, kúpeľne a garáži pre 2 autá s letnou kuchyňou. Poschodie: 2 spálne s veľkými šatníkmi a veľkou kúpeľňou s toaletou. Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie kúpnych zmlúv atď. AKCIA!!! V prípade kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom našej RK a zároveň zabezpečením úveru naším hypotekárnym centrom máte znalecký posudok ZDARMA.
CENA: 159 000,- eur

 PREDANÝ  RD v Dolnej Strede s veľkým pozemkom

RD v Dolnej Strede s veľkým pozemkom
Predáme udržiavaný RD v Dolnej Strede s pozemkom o rozlohe 20 árov. Veľký pozemok so šírkou 24m je vhodný na ďalšie dva stavebné pozemky. Interiér prízemia pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, kuchyne s veľkou komorou, 2x spálne, kúpeľne a toalety. Na poschodí je manzardka – podkrovná izba bez šikmých stien. Možnosť dobudovať viac izieb podkrovných. Dom má nové plastové okná aj strechu a je kompletne podpivničený. Za domom garáž a murovaná hospodárska miestnosť.
CENA: 147 000,- eur

 PREDANÝ  Krásna novostavba na Gáni

Krásna novostavba na Gáni
Ponúkame Vám na predaj novostavbu exkluzívneho rodinného domu v obci Gáň. - úžitková plocha domu je 172m² - záhrada o výmere 702m² - samostatne stojaci tehlový rodinný dom, kolaudácia - 2011, pozostáva z 2 nadzemných podlaží, • 1. nadzemné podlažie o výmere 86m² – priestranná vstupná hala, krásna kuchyňa spojená s veľkou obývacou izbou, kúpeľňa, wc, 2x hospodárska miestnosť, terasa • 2. nadzemné podlažie o výmere 86m² – hala, 3 samostatné izby, veľká kúpeľňa, balkón - vykurovanie je zabezpečené plynovým kotlom (radiátory + elektrické podlahové kúrenie v kúpeľniach a v kuchyni) , zabezpečovací systém s alarmom, nízke mesačné náklady, všetky IS Okrem dnes už bežných súčastí novostavieb ako sú plastové okná, zateplenie atď. dom ponúka viacero exkluzívnych vychytávok ako klimatizácia v každej miestnosti, vyhrievanie zrkadiel , dlažby a obklady dovezené z Anglicka atď. Dom staval majiteľ pre vlastnú rodinu, čiže nebol stavaný z dôvodu okamžitého predaja, čomu zodpovedajú aj použité kvalitné materiály a technologický postup remeselných prác. Dom je kúpou voľný. Nami uvedená cena je konečná to znamená vrátene všetkých poplatkov. Cena nehnuteľnosti zahŕňa: províziu realitnej kancelárie, vyhotovenie zmluvy o prevode vlastníctva nehnuteľnosti, návrhu na vklad, rezervačnú zmluvu, protokol o odovzdaní nehnuteľnosti , asistencia pri prehlásení ( elektrika, plyn, voda..) . Úhradu poplatkov: návrh na vklad kúpnych zmlúv (do 66 EUR), overenie podpisov. V prípade ak je financovanie sprostredkované cez našu RK uhradíme za vás aj poplatok za návrh na vklad záložných zmlúv do katastra nehnuteľnosti, alebo vyhotovenie znaleckého posudku.
CENA: 163 000.-Eur

 PREDANÝ  Predáme RD v centre Trnavy

Predáme RD v centre Trnavy
Predáme rodinný dom v centre mesta Trnava na ul. Klempovej s pozemkom o rozlohe 598 m2. Interiér domu pozostáva zo vstupnej chodby, obývačky, troch izieb, kúpeľne, komory, je kompletne podpivničený s možnosťou úpravy podkrovia na obytné priestory. Vila v pôvodnom stave zaujme hlavne záujemcov o nehnuteľnosť s výbornou polohou a dobovou historickou architektúrou. Cena: 195 000,- eur Naša cena zahŕňa profesionálny servis s kompletne všetkými poplatkami, ktoré sú spojené z prevodom ako: katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie kúpnych zmlúv, resp. zmlúv o budúcej zmluve, protokolárne odovzdanie nehnuteľnosti, províziu kancelárii atď. AKCIA!!! V prípade kúpy nehnuteľnosti prostredníctvom našej RK a zároveň zabezpečením úveru naším hypotekárnym centrom máte znalecký posudok ZDARMA.
CENA: 195 000.-Eur

 VOĽNÝ  Kompletne zrekonštruovaný RD v Dolnej Strede

Kompletne zrekonštruovaný RD v Dolnej Strede
Predáme krásny slnečný rodinný dom v Dolnej Strede, 4+1, bez nutnosti akýchkoľvek dodatočných investícií, kompletne rekonštruovaný v roku 2014. Útulný dom v tichej lokalite, vhodný aj pre rodiny s deťmi a vďaka krbu a zatepleniu má nízke náklady na energie. Dom sa predáva čiastočne zariadený. Na upravenej záhradnej časti sa nachádza posedenie s vonkajším krbom. Rozloha pozemku 19á.
CENA: 149 000,- eur