Vema Real
Realitná kancelária v Seredi

Zariadený RD v Jelke

PREDANÝ

Popis

Ponúkame na predaj 11-ročný komplet vybavený rodinný dom vo výbornom stave.
Dom je udržiavaný, nachádza sav tichej a súkromnej uličke s automatickou bránou v obci Jelka, kde sú len 2 RD. Je napojený na všetky inžinierske siete. Pozemok o rozlohe 416 m2, zastavaná plocha 78 m2 , celková úžitková plocha je 116,7m2. Celý 4-izbový dom je na predaj aj so zariadením, ktoré je funkčné a príjemné.
Na prízemí o rozlohe 72m2 sa nachádza vstupná chodba, toaleta s umývadlom a práčkou, veľká obývačka so vstupom na terasu je spojená s kuchynskou a presvetlenou jedálenskou časťou. Ku kuchyni so zabudovanými spotrebičmi prislúcha aj komora.
Na poschodí o rozlohe 40m2 je spiaca časť zložená s troch spálni a kúpeľne. Z hlavnej spálni je východ na balkón o rozlohe 4,6m2 . Kúpeľňa s oknom je spojená s WC, má rohovú vaňu aj sprchový kút. Nad časťou domu je povala s pochôdznou časťou.
Obe poschodia sú zabezpečené alarmom. Ústredne kúrenie je plynové. Dom je z tehly, zateplený polystyrénom. Dvere sú bezpečnostné.
V exteriéri je na pozemku plechová dvojgaráž + prístrešok pre ďalšie auto, udržiavaná okrasná zeleň s trávnikom. Za garážou je miesto na zeleninovú záhradu.
Jelka je vyhľadávanou lokalitou neďaleko Malého Dunaja. Patrí medzi obec s dobrou dostupnosťou do miest (13km Senec, 37 km Bratislava) a s plnou občianskou vybavenosťou.(materská a základná škola, poliklinika, potraviny....) Autobusová zastávka je 5 minút od domu.
Naša cena zahŕňa kompletne všetky poplatky spojené z prevodom ako: províziu kancelárii, katastrálne a notárske poplatky, vyhotovenie rezervačných a kúpnych zmlúv atď.

Cena:

Dohodnite si obhliadku