Predaj / Ostatné

 VOĽNÝ  Podnikateľský priestor v Seredi

Podnikateľský priestor v Seredi
Hľadáte priestor pre Vaše podnikanie a nepotrebujete na začiatok nič veľké a drahé? Máme pre Vás možno to pravé na ul. A. Hlinku o rozlohe 18m2. Objekt má výklad, toaletu, sklad, vlastné merače vody a elektriny, kanalizáciu. Cena: 34 900,- eur Priestor vhodný na služby ako kaderníctvo, pedikúra, masáže...ako aj na menší obchod či kanceláriu.
CENA: 34 900,- eur

 VOĽNÝ  V Seredi v centre na prenájom

V Seredi v centre na prenájom
Podnikateľský priestor v Seredi, s výkladom na ul. M. R. Štefánika– centrum mesta. Rozloha predajne 38m2. Má vlastné sociálne zariadenie aj merače spotreby elektriny a vody. Voľné od 1.6.2017.
CENA: 300.- E /m. + náklady na prevádzku cca 60.-E/m.

 VOĽNÝ  Exkluzívna ponuka v Nitre pod Kalváriou

Exkluzívna ponuka v Nitre pod Kalváriou
Realitná kancelária AUREAL exkluzívne ponúka na predaj 2 podlažnú budovu o rozlohe 420m2 na Stračej ulici v Nitre pod Kalváriou v blízkosti rieky Nitra. Budova má cca 100 rokov, skladá sa zo 4 bytov a je vhodná ako sídlo firmy, kancelárie alebo prerobenie na luxusné byty. Vyžaduje sa kompletná rekonštrukcia. Pozemok o rozlohe 22á je pravidelného tvaru a sú na ňom všetky inžinierske siete. Pozemok je upravený a je mimoriadne vhodný na ďalšiu výstavbu. Na pozemku sa ďalej nachádza menší dvojizbový podpivničený dom, vhodný ako ateliér, kancelária, … Nehnuteľnosť má vzhľadom k svojej polohe (centrum, blízko nemocnice a 30m od rieky Nitra) výborný potenciál k ďalšiemu zhodnoteniu. Maklér: Ing. Radovan Ižold Realitná kancelária Aureal Farská 20 951 01 Nitrianske Hrnčiarovce mobil: +421918384711 mail: info@aureal.sk skype: info_572468 facebook: www.facebook.com/rkaureal/
CENA: 569 000 Eur

 REZERVOVANÝ  Pekná CHATA vo Vinohradoch nad Váhom, REZERVOVANÉ

Pekná CHATA vo Vinohradoch nad Váhom, REZERVOVANÉ
Veľmi pekná, útulná chata vo Vinohradoch nad Váhom, s krásnou záhradou a prírodou v okolí. Tri izby + kuchynský kút, kúpeľňa a toaleta, pivnica, veľká terasa s krbom o rozlohe 33m2, altánok, športové ihrisko s nočným osvetlením. Záhrada s ovocnými stromami. Tichá lokalita. Rozloha pozemku 17,35á. Obytná plocha 68m2.
CENA: 60 000,- eur, REZERVOVANÉ

DREVENICA PRE NÁROČNÉHO

DREVENICA PRE NÁROČNÉHO
Ponúkame na predaj novostavbu prekrásnej liptovskej drevenice vo vychytenej rekreačnej oblasti Mýto pod Ďumbierom. Drevenica je slovenský výrobok, zohľadňujúci dobovú architektúru, má šindľovú strechu a je vylepšená modernými stav. prvkami, je zateplená, celoročne obývateľná a budúcemu majiteľovi okamžite k dispozícii. Podrobné info. v RK
CENA: 232 323.- Eur