Služby

KOMFORT

Pre nás je komfort klienta až na 1. mieste. Naša vlastná sťahovacia služba Vás presťahuje bez stresu a starostí a ešte k tomu ZDARMA.

FÉROVÉ CENY

U nás každý predávajúci vie, že v provízii za predaj má zahrnuté kompletne všetky výdaje spojené s prevodom nehnuteľnosti a kupujúci, že suma kúpna je konečná bez žiadnych iných skrytých nákladov.

REKLAMA

Naša kancelária ponúka pre svojich klientov komplexne riešenú prezentáciu nehnuteľnosti, t. j. kvalitnú prezentáciu na našej webovej stránke, inzerciu na realitných serveroch, propagáciu na firemných nástenkách a v neposlednom rade ponúkame Vašu nehnuteľnosť klientom z firemnej databázy.

NAŠE SLUŽBY PRE VÁS OD A PO Z

Predávajúci: k prvej návšteve nepotrebujete nič, všetky podklady si zabezpečíme sami, nehnuteľnosť nafotíme a pripravíme na predaj. Pri obhliadkach nehnuteľnosť starostlivo prezentujeme a staráme sa aj o Vašu bezpečnosť. Nakoľko dopredu vieme s kým ideme na obhliadku. Pri realizácii Vám zabezpečujeme kompletný právny servis ako Zmluvu o budúcej zmluve, Kúpnu zmluvu, návrh na vklad, overenie podpisov u notára, podanie zmlúv na katastri, prevod všetkých médií, odhlásenie z miestnej dane....
V prípade, že si kupujúci byt len zálohuje, táto záloha ide v plnej výške do rúk predávajúceho, veď zinkasovanie provízie pri nie úplnom vyplatení kúpnej ceny by bolo v rozpore s našim sloganom – férové ceny.
Zhrnuté a podčiarknuté, Vaša jediná starosť je prepočítať si peniaze.

Kupujúci: samozrejmosťou je odvoz a dovoz na obhliadky, pravdivé a úplné informácie o predávanej nehnuteľnosti. Chránime Vaše peniaze: overíme, či predávajúci je aj skutočný majiteľ nehnuteľnosti a zabezpečíme notársky depozit, vinkuláciu banke, či depozit RK. Ak kupujete nehnuteľnosť cez úver, my zabezpečíme banke všetky doklady, ktoré vyžaduje k poskytnutiu úveru. Pri preberaní nehnuteľnosti je vždy ako svedok prítomný zástupca našej RK, ktorý spíše odovzdávajúci protokol so všetkými stavmi médií, tak aby ste ani v budúcnosti neboli zaťažovaní možnými nedoplatkami bývalého vlastníka.

Prenajímateľ: pre prenajímateľa máme asi najvýhodnejšie podmienky na trhu. U nás sa za sprostredkovanie platí len 1. mesačný nájom a aj z toho sa odrátavajú náklady na prevádzku, pričom vyhotovenie kvalitnej nájomnej zmluvy je zdarma. Na základe dlhoročných skúseností poznáme problémových nájomcov s ktorými na obhliadku nechodíme vôbec, respektíve na to prenajímateľa upozorníme. Podpisom nájomnej zmluvy sa naša starostlivosť o prenajímateľa nekončí a v prípade neplatičov sme tu aj my na vyriešenie toho problému.

Nájomca: nájomca neplatí RK za sprostredkovanie vôbec nič. Naopak od RK dostane na príjemný prvý večer v novom byte fľašku vínka.

VEMA REAL PONÚKA VŽDY VIAC, AKO LEN SLUŽBY RK.